S4010VS2
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
S4010VS2
Part Number : S4010VS2
Manufacturer : Wickmann / Littelfuse
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : S4010VS2 More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Through Hole
Case/Package : TO-251-3
Current Rating : 6.4 A
Voltage Rating (DC) : 400 V
Min Operating Temperature : -40 °C
Products Category : Discrete Semiconductor - Thyristors - SCRs
Qty : 570 In Stock
Applications : Datacom module Grid infrastructure Enterprise machine
Packaging : Bulk
Hold Current : 6 mA
RMS Current (Irms) : 10 A
Max Operating Temperature : 110 °C